Правила догляду за вікнами

Оцінити всі переваги сучасних вікон і зберегти їх протягом багатьох років в ідеальному працездатному стані допоможе дотримання простих правил:

Регулярне провітрювання приміщення

Вікна з ПВХ профілів відрізняються високою герметичністю і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Тому в приміщенні накопичується волога (особливо на кухні), яка може випадати на склопакетах у вигляді запітніння та конденсату. Для попередження подібних явищ необхідно перш за все регулярно провітрювати приміщення для зниження вологості (оптимальна вологість приміщення не більше 55%), що не вимагає додаткових витрат або встановити систему вентиляції або кондиціонер. Щоб внутрішня поверхня скла не запітніла, не перекривайте потік теплого повітря від радіаторів опалювання до скла.

Догляд за рамою з ПВХ профілю

ПВХ нестійкий до кислотних розчинів, тому раму необхідно чистити за допомогою звичайного мильного розчину або за допомогою спеціальних миючих засобів розчинників, що не містять абразивних речовин або ацетону. Не допускайте ударів по зовнішніх поверхнях рами і нанесення на неї подряпин.
Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, проте він схильний до природного старіння. Для продовження терміну його експлуатації, збереження еластичності і здатності затримувати будь-які протяги і зливи необхідно один або два рази на рік очищувати їх від бруду і протирати спеціальними засобами. Використовуйте для такої обробки тканину, яка добре всмоктує вологу. При правильному догляді ущільнення на вікні залишатимуться еластичними і водовідштовхувальними.

Водовідведення

У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення вологи, що ззовні проникає усередину нього. Водовідвідні канали розташовані в нижній частині рами, їх можна легко виявити, відкривши стулку. Необхідно стежити за станом цих каналів і час від часу очищати їх від бруду.

Догляд за віконною ручкою

Якщо віконна ручка розбовталася, необхідно підняти декоративну планку, що перебуває під нею, і затягти гвинти. Ваша ручка знову зафіксована.
Догляд за фурнітурою

Вікна оснащені високоякісною фурнітурою. Для збільшення терміну її використання і збереження бездоганного зовнішнього вигляду слід не менше двох разів на рік змащувати всі рухомі складові частини маслом, що не містить кислот або смол і ті, що не руйнують захист від корозії.

Догляд за сендвічем

Захисну плівку слід зняти з поверхні пластику після монтажу конструкції. Бруд з поверхні видаляється з допомогою мильних розчинів  або спеціальним  уайт спиртом  для обробки ПВХ поверхонь. Забороняється використання розчинників,  ацетонів і абразивних засобів очиски.

fenêtre window

Пов`язані пости

Залишити відповідь