Послуги

Послуги

Для того, щоб поміняти вікна чи двері у квартирі, офісі та інших приміщеннях на нові металопластикові, недостатньо просто виготовити це вікно або двері. Заміна металопластикових вікон та встановлення вікон пвх супроводжується цілою низкою дій і послуг:

1. Замір прорізу під вікно. Для того, щоб якісно виготовити і встановити металопластикові вікна та двері, необхідно попередньо отримати безліч параметрів отвору, призначити точні розміри і конфігурацію майбутніх виробів. Саме тому ми приділяємо величезну увагу якості такої послуги, як «замір». Наші фахівці зроблять точні заміри і проконсультують замовників безпосередньо вдома. Дана послуга надається на безкоштовній основі.

2. Доставка нового пластикового вікна чи дверей прямо у ваш будинок. Ми дбайливо доставимо металопластикові вироби у Вашу домівку. Піднімемо вироби на поверх. Особливу увагу хотілося б  приділити підйому на поверх. Складнощі підйому на поверх полягають у тому, що іноді віконна конструкція має значні розміри, в той час як сходові отвори, як правило, досить вузькі. Фахівці з доставки іноді до 20 разів перевертають виріб (а маса його іноді становить до 60 кг) під час підйому по сходах. Тому ми переконливо просимо наших замовників: якщо у Вашому будинку є вантажний ліфт, будь ласка, в день доставки Вашого вантажу забезпечте роботу вантажного ліфта. Це дозволить знизити можливість появи механічних пошкоджень при доставці.

3. Демонтаж старих і монтаж нових металопластикових виробів. При виконанні монтажних робіт ми використовуємо комбінований спосіб (анкера + дюбеля) кріплень, який дозволяє максимально надійно закріпити виріб в отворі. Після механічного кріплення починається виконання монтажного шва. Після виконання монтажного шва фахівці нашої Компанії продовжують роботу в наступній послідовності: встановлюють підвіконня, водовідлив, москітну сітку, жалюзі.

Особливість монтажу в зимовий період полягає в тому, що ми використовуємо спеціальні матеріали для створення монтажного шва при низьких температурах. Тут мається на увазі спеціальна зимова монтажна піна і спеціальні морозостійкі герметики. Важливо відзначити, що отриманий «зимовий» монтажний шов такий же надійний, як і літній.

4. Послуги з ремонту та діагностики пластикових вікон і фурнітури. Прочитати детальніше про послуги з ремонту вікон.